• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Початкова школа

25 жовтня - Закриття тижня

Цілий тиждень старанно трудились,

Кожен був артистом, говорив слова.

Готувались дружно, весело й завзято,

А в душі звучала музика жива!

Сьогодні у наших першокласників велике свято. Прийшли старші друзі, батьки, учителі, щоб привітати їх у шкільній родині.(Відкритий виховний захід "Посвята в першокласники")

/Files/images/1 діти.JPGТреба добре букви знати, Щоб навчитися читати!/Files/images/буквар.JPGЯ- книжка ваша перша. буквар мене зовуть, Сьогодні разом з вами Ми вирушаєм в путь./Files/images/калина.JPGМи велика шкільна родина. Мова і пісня у нас - солов'їна!

Початкова школа - це велика родина, вулик, де кожен зайнятий своєю, дуже відповідальною справою. Це дім, у якому затишно і приємно проводити час. Тут усі знаходять для серця відраду, знання і підтримку, ще й добру пораду.

24 жовтня - День Казки

Казка - це світ, чарівний та незвичний,

Казка - це диво, сповнене краси.

Сьогодні в нашій школі справжнє свято. Бо хто ж не любить казки? Приходила вона до нас з маминих чи бабусиних вуст, з гарної книжки, з екрана... Казка вчить, виховує, допомагає стати сильним, красивим душею, добрим. То ж помандруємо у казку разом із нашими другокласниками.

/Files/images/лі2кл.JPGУ нас сьогодні незвичайна зустріч. У казку ми зробимо крок./Files/images/разом.JPGЩасливо вам у казку долетіти. До неможливої дістатися мети!/Files/images/казка.JPGВ дружнім колі щирий сміх, Казка радує усіх!

23 жовтня - День УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Велична, щедра і прекрасна!

Прозора, чиста, як гірська вода.

Це України мова барвінкова,

така багата й вічно молода.

Повертаючись у сиву давнину, все більше і більше переконуємось в тому, що мова - скарб народу. Про це засвідчили нам третьокласники, провівши відкритий виховний захід "Солов'їна, барвінкова, українська рідна мова"

/Files/images/лінійка.JPGСвяткова лінійка/Files/images/виступ.JPGПомилки щоб виправляти, треба вміти міркавати./Files/images/конкурс.JPGМи з'єднаєм за хвилину Сталих висловів частини.

22 жовтня - Математичний калейдоскоп

Математика - наука точна і серйозна

І прожити нам без неї навіть дня не можна.

Сьогодні учні початкової школи мандрували математичними сторінками. Було проведено ряд заходів, де школярі вчились порівнювати, аналізувати, узагальнювати, систематизувати, робити висновки.

/Files/images/2 клас.jpgДопоможемо дівчаткам Квіточки порахувати. (Виховний захід у 2 класі "Хто кмітливіший?") /Files/images/3 клас.jpgВаріантів розвязків багато - Кожен може свій пропонувати. ( 3 клас. "Цікава карусель" )/Files/images/4 клас.jpgЦікаву мандрівку ми хочем здійснити. Про геометрію поговорити! (4 клас "Що? Де?Коли?")

Жовтень листя фарбує

У багрець позолоту.

І усім нам дарує

Свято, мов нагороду!


Тиждень початкової школи


21 жовтня - відкриття Тижня початкової школи.

Сьогодні було проведено відкритий виховний захід "В гостях у Королеви Знань". Це своєрідне свято, яке мало за мету сформувати у дітей предметні та ключові компетентності.

/Files/images/svyato.JPGУвага! Увага! Спішіть, поспішайте! Залу ви нашого не проминайте!/Files/images/ditu.JPGЗібралися ми всі тут без вагань На тиждень до Королеви Знань!/Files/images/pisnua.JPGДо, ре, мі, фа, соль, ля, сі. Королеві Знань завзято заспіваємо усі!

Кiлькiсть переглядiв: 731

Коментарi