Зігріємо руки старечі

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 1997 року №1066 «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14.09.2011 року №356/2011-р «Про заходи з відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку, Дня ветерана» та з метою реалізації основних заходів з розвитку та підтримки волонтерського руху 24 вересня на базі Ладигівської ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений Х районний зліт волонтерів. На зліт запросили голів шкільних волонтерських загонів.

Потім всі учасники зльоту відвідали Самчиківський будинок-інтернат і подарували маленькі подарунки. А учні місцевої школи зігріли їхні душі піснями і теплими словами.

1 жовтня - особливий день. І саме сьогодні члени волонтерського загону відвідали жителів будинку-інтернату і залишили теплий вогник у їхніх серцях. Діти з трепетом спілкувалися із жителями планети «Старість». На карті небесних тіл така планета не позначена, але вона існує – не в просторі, а в часі. І в свою пору кожен з нас ступить на цю планету.

/Files/images/DSC_0234.JPG/Files/images/DSC_0236.JPG/Files/images/DSC_0238.JPG/Files/images/DSC_0253.JPG/Files/images/DSC_0261.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 339

Коментарi